BINMONITOR

Monitorowanie aktualnego stanu zapełnienia pojemnika dzięki wykorzystaniu technologii GPRS.

Podstawowe funkcje XTrack Binmonitor:

Monitoring zapełnienia pojemników na odpady

XTrack BinMonitor to moduł odpowiedzialny za monitoring zapełnienia pojemników na odpady. Urządzenie może być zamontowane w różnego rodzaju pojemnikach na odpady, np. zbiornikach półpodziemnych, pojemnikach typu „dzwon” przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów, zamykanych kontenerach typ KP itp.

Schemat działania modułu Binmonitor

Monitoring aktualnego stanu zapełnienia pojemników możliwy jest dzięki ultradźwiękowemu czujnikowi odległości, baterii o długiej żywotności (do 5 lat) oraz przesyłowi danych GPRS. Dane zebrane przez sensor są na bieżąco przesyłane do systemu XTrack, a stan zapełnienia wizualizowany jest na cyfrowej mapie. Dyspozytor może planować w czasie rzeczywistym harmonogramy odbiorów w zależności od stopnia zapełnienia poszczególnych pojemników.

 

Wykorzystanie tagów RFID na pojemnikach oraz monitoring pracy zabudowy pojazdu pozwalają dodatkowo na automatyczne potwierdzanie wykonania odbioru. Terminal pokładowy XTrack Navi umożliwi kierowcy sprawne przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych odbiorów również w przypadku słabej znajomości terenu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu ukazującego działanie m.in. Modułu XTrack Binmonitor:

Wyceń system do swojego zbiornika

w 60 sekund