WATCHMAN® ALARM

Wskaźnik poziomu oleju Watchman® Alarm to innowacyjne, elektroniczne urządzenie pomiarowe umożliwiające monitorowanie poziomu substancji w zbiorniku za pomocą fal ultradźwiękowych.

Watchman® Alarm dostarcza użytkownikowi aktualnych informacji na temat poziomu magazynowanej w zbiorniku substancji. Urządzenie uruchamia alarm poziomu oleju w odbiorniku znajdującym się w domu lub biurze w przypadku gwałtownego spadku poziomu oleju w zbiorniku.

Wielokrotnie nagradzany czujnika zbiornika Watchman® Alarm składa się z nadajnika i odbiornika. Nadajnik jest montowany na zbiorniku oleju i mierzy poziom oleju w jego wnętrzu. Informacja ta jest przekazywana bezprzewodowo do odbiornika, który można podłączyć do standardowego gniazda domowego, gdzie jest wyświetlana na czytelnym wyświetlaczu LCD.

W przypadku nagłego spadku poziomu oleju, zostanie on wykryty przez czujnik poziomu oleju, a w odbiorniku włączy się alarm zbiornika oleju, infornując o tym właściciela zbiornika.

WATCHMAN® ALARM

Korzyści i zalety

Wygoda – niewielkie rozmiary umożliwiają łatwy montaż wskaźnika poziomu oleju

Duży zasięg czujnika pozwala na umieszczenie odbiornika z wyświetlaczem do 200 metrów od miejsca pomiarów, co umożliwia kontrolę z biura lub domu

Bezpieczeństwo – sygnał wysyłany jest co 45 sekund. Kontrola poziomu pomiaru cieczy z domu lub z biura – bieżące monitorowanie poziomu cieczy. W przypadku wykrycia nagłego spadku poziomu, częstotliwość pomiarów wzrasta, a w odbiorniku uruchamia się sygnał dźwiękowy alarmu przekroczonego poziomu oleju

Niskie zużycie energii wpływa na długą żywotność urządzenia

2-letnia gwarancja na urządzenie

CHARAKTERYSTYKA

NADAJNIK

Temperatura robocza:

-10°C ÷ +50°C

Stopień ochrony:

Wyłącznie do użytku w pomieszczeniach; TX - IP67

Częstotliwość radiowa:

433 MHz

Sposób pomiaru:

Ultradźwięki

Zakres ultradźwiękowy:

0,5-3 m

Dokładność pomiaru:

± 2 cm

Wskaźnik poziomu odbiornika:

10% wysokości zbiornika na słupek

Gwarancja:

2 lata

Wyceń system do swojego zbiornika

w 60 sekund