Terminal paliwowy

Zainstaluj terminal paliwowy i zyskaj pełną kontrolę nad obiegiem paliwa w swojej firmie! Oszczędzaj czas, pieniądze i eliminuj nieautoryzowane tankowania dzięki innowacyjnemu systemowi Watchman® Access. Skontaktuj się już dziś i sprawdź, jak możemy usprawnić zarządzanie paliwem w Twoim przedsiębiorstwie.

Skutecznie zarządzaj paliwem w swojej firmie z Terminalem

Kontroluj poziom paliwa w zbiorniku i planuj dostawy. Na bieżąco śledź informacje o tankowaniach w aplikacji. Precyzyjnie rozliczaj rozchód paliwa. Obniż koszty operacyjne wewnątrzzakładowej stacji paliw. Zamów terminal paliwowy i usprawnij swoją gospodarkę paliwową!

Kliknij w przycisk i przejdź do naszego sklepu, aby zobaczyć ten produkt

Korzyści używania terminalu

Obniżenie kosztów operacyjnych

Zbiornik z terminalem paliwowym i systemem kontroli paliwa stanowi gotową zakładową samoobsługową stację paliw. Twoi kierowcy nie tracą czasu na dojazdy na stacje benzynowe. Nie musisz też zatrudniać kolejnego pracownika do obsługi.

Zyskujesz czas i pieniądze!

Zbiorniki z kontrolą dostępu

Zabezpieczony przed nieautoryzowanym tankowaniem zbiornik jest dostępny przez całą dobę dla pracowników, którzy posiadają karty RFID.

Sam poprzez przygotowany przez nas terminal paliwowy nadajesz uprawniania i ustalasz limity tankowań (ilościowe, dzienne, tygodniowe, nieodnawialne) dla poszczególnych pracowników.

Zyskujesz kontrolę nad tym, kto, kiedy i w jaki sposób może korzystać z paliwa w Twojej firmie!


Rozbuduj swój system kontroli paliwa i miej pewność, że paliwo trafia tam, gdzie powinno! Jako jedyni mamy możliwość podpięcia i skonfigurowania z terminalem paliwowym systemu kamer.

Podczas aktywności zbiornika kamera wykonuje zdjęcia, które są dołączane do raportu dla danego pojazdu/pracownika.

Dzięki temu możesz wyeliminować takie nieprawidłowości jak pobieranie paliwa do prywatnego samochodu lub kanistra. Taka dokumentacja pozwala w wyeliminowaniu kradzieży na terenie wewnątrzzakładowej stacji paliw.

Identyfikacja tankującego

Dwustopniowy system autoryzacji (np. kierowca/pojazd, kierownik/pracownik) podczas tankowania pozwala na identyfikację osoby pobierającej paliwo i (w zależności od konfiguracji) pojazdu.

Logowanie za pomocą kart pozwala zebrać dane, które możesz przeglądać w systemie online. Takie możliwości daje nowoczesny terminal paliwowy.

Zyskujesz dzięki niemu dokładną wiedzę na temat zużycia paliwa w firmie przez każdego pracownika!

Indywidualny szablon raportu.

Możemy dostosować wygląd i zawartość generowanych przez system raportów. Przygotujemy dla Ciebie szablon z Twoim logo. Dodamy niestandardowe kolumny z danymi, których potrzebujesz. W ten sposób terminal paliwowy będzie idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji.

Odczyt wszystkich informacji dotyczących tankowań

Terminal po podłączeniu do sieci przesyła wszystkie zarejestrowane dane, które są dostępne online.

Możesz przeglądać zebrane przez urządzenie informacje oraz tworzyć i generować raporty, które pomogą w rozliczeniach i kontroli obiegu paliwa.

Zyskujesz dostęp do szczegółowych informacji o gospodarce paliwowej Twojego przedsiębiorstwa!

Możemy dostosować wygląd i zawartość generowanych przez system raportów. Przygotujemy dla Ciebie szablon z Twoim logo. Dodamy niestandardowe kolumny z danymi, których potrzebujesz.

Informacje i alerty dotyczące poziomu paliwa

Terminal zbiera i przesyła dane z czujnika poziomu paliwa. Możesz śledzić na bieżąco, ile oleju napędowego jest jeszcze w Twoim zbiorniku i wygodniej planować dostawy.

W przypadku nieprawidłowości lub niskiego poziomu otrzymasz poprzez terminal paliwowy powiadomienie SMS. Możesz również taką wiadomość przesłać hurtownikowi, informując o konieczności dostarczenia zasobów ze względu na niewielki stan paliwa w zbiorniku.

Zyskasz kontrolę i usprawnisz system dostaw paliwa!

Ochrona zbiornika i pompy paliwa

Terminal paliwowy umożliwia ustawienie minimalnego poziomu paliwa. Jeśli jego ilość będzie mniejsza od ustalonej wartości, zostanie wyłączone zasilanie pompy.

Unikniesz zapowietrzenia i uszkodzenia systemu hydraulicznego pompy paliwa.

Zyskasz dodatkową ochronę sprzętu!

Posiadasz flotę pojazdów ciężarowych lub osobowych?

Skontaktuj się z nami, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jak działa system kontroli paliwa z terminalem?

W połączeniu z oprogramowaniem terminal wspomaga zarządzanie paliwem na każdym etapie: od dostawy przez dystrybucję po rozliczenia.

Dostawa paliwa

Każda dostawa rozpoczyna się autoryzacją. Może się ona odbywać za pomocą np. karty RFID. Terminal paliwowy współpracuje z tego typu rozwiązaniami. Po napełnieniu zbiornika są uzupełniane informacje o ilości dostarczonego paliwa.

Wbudowane sondy urządzenia dozującego paliwo rejestrują jego poziom. Dzięki podłączeniu do terminalu zapisują zebrane dane w systemie, co ułatwia kontrolę dostaw.

Tankowanie paliwa

Przed zatankowaniem osoba pobierająca paliwo dokonuje dwustopniowej autoryzacji na terminalu przy użyciu karty RFID kierownika/pojazdu i swojej karty użytkownika.

Po pomyślnym logowaniu uruchamiana jest pompa i można rozpocząć tankowanie.

System paliwowy rejestruje ilość wydanego paliwa i stan jego poziomu w zbiorniku po wydaniu.

Zbieranie i przesyłanie danych

System zapisuje informacje związane z dostawą i tankowaniem. Stale sprawdza również stan zbiornika na podstawie danych z czujników.

Dzięki połączeniu z siecią terminal paliwowy przesyła zarejestrowane informacje, które możesz przeglądać w aplikacji internetowej.

W przypadku nieprawidłowości system uruchamia alarm i wysyła powiadomienie.

Rozliczanie i kontrola paliwa w firmie

Możesz przeglądać aktualne dane i generować raporty, które pomagają w rozliczeniach. Możesz również dowolnie zmieniać uprawnienia pracowników lub blokować możliwość pobierania paliwa.

Dodatkowe oprogramowanie pozwala tworzyć bardziej zaawansowane raporty i zestawienia zużycia paliwa wspomagające rozliczanie. Wszystko to stanowi podstawę do wdrożenia rozwiązań, których efektem jest obniżenie kosztów operacyjnych i lepsze zarządzanie zasobami w przedsiębiorstwie. Wszystko to osiągnąć można właśnie dzięki terminalowi paliwowemu po odpowiednim skonfigurowaniu.

Zarządzaj kompleksowo obiegiem paliwa w swojej firmie!

Jakie oszczędności daje system paliwowy?

  • Paliwo kupowane hurtowo do przechowywania w zbiorniku kosztuje mniej niż te tankowane na stacjach benzynowych.
  • Proces dwustopniowej autoryzacji podczas tankowania pozwala uniknąć strat związanych z nieuprawnionym poborem paliwa.
  • Dzięki oprogramowaniu, które przelicza paliwo do 15°, unikasz rozbieżności w rozliczeniach.
  • System automatyzuje kontrolę wydania paliwa – nie musisz zatrudniać dodatkowego pracownika do obsługi zbiornika.
  • Kierowcy nie muszą dojeżdżać do zewnętrznej stacji – oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas.

Zarządzaj kompleksowo obiegiem paliwa w swojej firmie!

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Przez cały czas korzystania z systemu służymy wsparciem i pomocą. W przypadku awarii możesz zadzwonić lub skorzystać z naszej platformy serwisowej. To wygodne rozwiązanie zapewniające podjęcie szybkich i skutecznych działań w celu wyeliminowania problemu z działaniem terminala paliwowego.

Prowadzimy również 12 punktów serwisowych zlokalizowanych w całym kraju, do których możesz się zgłosić, aby skorzystać z możliwości naprawy w ramach dwuletniej gwarancji, a także po jej wygaśnięciu. Zainteresowanych sprawdzonym rozwiązaniem w zakresie kontroli poziomu paliwa i lepszego zarządzania nim, zachęcamy do skorzystania z naszego terminala paliwowego.