System zarządzania paliwem – jak działa?

kontrola poziomu paliwa

Efektywne monitorowanie poziomu zapełnienia zbiorników

Nasze systemy oferują umożliwiają efektywne monitorowanie stanów magazynowych różnych substancji, takich jak paliwo, olej opałowy, AdBlue®, smary, ciecze, LPG, materiały sypkie, nawozy płynne, woda i wiele innych.

oszczędność pieniędzy

Komfort uzupełnienia zapasów w odpowiednim czasie, kiedy ceny są najniższe

Nasza bezpieczna, konkurencyjna cenowo i w pełni skalowalna platforma Kingspan Connect kontroluje, analizuje i pozwala zarządzać stanami magazynowymi firm na całym świecie.

zdalna obsługa

Zdalny dostęp do danych i raportów

Systemy te zapewniają zaplanowane raporty z wykorzystaniem danych przesyłanych z naszej centralnej, w pełni bezpiecznej bazy danych. Klient ma również zdalny dostęp do danych na swoim telefonie lub tablecie za pomocą aplikacji Kingspan Connect.

administrowanie wieloma zbiornikami

Zarządzanie tankowaniami i dostępem do zbiorników

Jako administrator systemu możesz regulować zużycie paliwa poprzez kontrolowanie dostępu dla poszczególnych pracowników i pojazdów. Pozwala to na efektywne zarządzanie wieloma zbiornikami i monitorowanie poziomu napełnienia każdego zbiornika. Dane aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Dwa rodzaje kontroli zbiornika: zdalna i lokalna

Zdalny monitoring zbiorników

Zyskaj pełną kontrolę nad poziomem cieczy

Nasza platforma Kingspan Connect oferuje nowoczesne narzędzia telemetryczne, umożliwiające inteligentne zarządzanie i kontrolę nad magazynowanymi substancjami.

Zminimalizuj ryzyko, zoptymalizuj zużycie paliwa i zyskaj mobilny dostęp do kluczowych danych

Dzięki precyzyjnym rozwiązaniom, takim jak Watchman® SENSiT, Watchman® Radar czy Watchman® Access, zyskasz nie tylko widoczność w czasie rzeczywistym, ale także możliwość szybkiego reagowania na wszelkie zmiany.

Lokalny monitoring zbiorników

Lokalny system kontroli zbiornika na paliwo

Nasze nowoczesne moduły są łatwe w użyciu, doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku pojedynczych zbiorników, jak i przy obszarach magazynowania o większej skali.

Precyzyjny pomiar i szybka reakcja

Innowacyjny miernik elektroniczny, który precyzyjnie informuje o ilości płynu w zbiorniku i aktywuje alarm w razie potrzeby. Wariant Plus Advanced dodatkowo wykrywa ewentualne przecieki w Twoim zbiorniku, zapewniając kompleksową ochronę.

Obsługujemy firmy w całej Polsce

Nie wiesz, który system będzie najlepszy dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

Wybierz swoją branżę

Zobacz najczęstsze pytania naszych klientów

Mamy nadzieję, że rozwieją Twoje wątpliwości. W razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami

Odwiedź nasz sklep na dopaliw.pl

Sprawdź szeroką ofertę zbiorników na paliwo, Adblue, wodę, oleje, nawozy i wiele więcej. W sklepie znajdziesz również wszystkie systemy pomiarowe oraz części zamienne. Nie wahaj się zapytać nas o doradę przy wyborze najlepszego rozwiązania.