System zarządzania paliwem – jak działa?

kontrola poziomu paliwa

Efektywne monitorowanie stanów magazynowych

Nasze systemy oferują umożliwiają efektywne monitorowanie stanów magazynowych różnych substancji, takich jak paliwo, olej opałowy, AdBlue®, smary, ciecze, LPG, materiały sypkie, nawozy płynne, woda i wiele innych.

oszczędność pieniędzy

Komfort uzupełnienia zapasów w odpowiednim czasie, kiedy ceny są najniższe

Nasza bezpieczna, konkurencyjna cenowo i w pełni skalowalna platforma Kingspan Connect kontroluje, analizuje i pozwala zarządzać stanami magazynowymi firm na całym świecie.

zdalna obsługa

Zdalny dostęp do danych i raportów

Systemy te zapewniają zaplanowane raporty z wykorzystaniem danych przesyłanych z naszej centralnej, w pełni bezpiecznej bazy danych. Klient ma również zdalny dostęp do danych na swoim telefonie lub tablecie za pomocą aplikacji Kingspan Connect.

administrowanie wieloma zbiornikami

Zarządzanie dostępem do zbiorników

Jako administrator systemu możesz regulować zużycie paliwa poprzez kontrolowanie dostępu dla poszczególnych pracowników i pojazdów. Pozwala to na efektywne zarządzanie wieloma zbiornikami i monitorowanie poziomu napełnienia każdego zbiornika. Dane aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Dwa rodzaje kontroli: zdalna i lokalna

Zdalny monitoring zbiorników

Zyskaj pełną kontrolę nad poziomem cieczy

Nasza platforma Kingspan Connect oferuje nowoczesne narzędzia telemetryczne, umożliwiające inteligentne zarządzanie i kontrolę nad magazynowanymi substancjami.

Zminimalizuj ryzyko, zoptymalizuj zużycie paliwa i zyskaj mobilny dostęp do kluczowych danych

Dzięki precyzyjnym rozwiązaniom, takim jak Watchman® SENSiT, Watchman® Radar czy Watchman® Access, zyskasz nie tylko widoczność w czasie rzeczywistym, ale także możliwość szybkiego reagowania na wszelkie zmiany.

Lokalny monitoring zbiorników

Lokalny system kontroli zbiornika na paliwo

Nasze nowoczesne moduły są łatwe w użyciu, doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku pojedynczych zbiorników, jak i przy obszarach magazynowania o większej skali.

Precyzyjny pomiar i szybka reakcja

Innowacyjny miernik elektroniczny, który precyzyjnie informuje o ilości płynu w zbiorniku i aktywuje alarm w razie potrzeby. Wariant Plus Advanced dodatkowo wykrywa ewentualne przecieki w Twoim zbiorniku, zapewniając kompleksową ochronę.

Obsługujemy firmy w całej Polsce

Nie wiesz, który system będzie najlepszy dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

Wybierz swoją branżę

Zobacz najczęstsze pytania naszych klientów

Mamy nadzieję, że rozwieją Twoje wątpliwości. W razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami

Odwiedź nasz sklep na dopaliw.pl

Sprawdź szeroką ofertę zbiorników na paliwo, Adblue, wodę, oleje, nawozy i wiele więcej. W sklepie znajdziesz również wszystkie systemy pomiarowe oraz części zamienne. Nie wahaj się zapytać nas o doradę przy wyborze najlepszego rozwiązania.