Watchman® Alarm

Wskaźnik poziomu oleju Watchman® Alarm to innowacyjne, elektroniczne urządzenie pomiarowe umożliwiające monitorowanie poziomu substancji w zbiorniku za pomocą fal ultradźwiękowych.

Monitorowanie oraz analiza stanów magazynowych

Watchman® Alarm dostarcza użytkownikowi aktualnych informacji na temat poziomu magazynowanej w zbiorniku substancji. Urządzenie uruchamia alarm poziomu oleju w odbiorniku znajdującym się w domu lub biurze w przypadku gwałtownego spadku poziomu oleju w zbiorniku.

Wielokrotnie nagradzany czujnika zbiornika Watchman® Alarm składa się z nadajnika i odbiornika. Nadajnik jest montowany na zbiorniku oleju i mierzy poziom oleju w jego wnętrzu. Informacja ta jest przekazywana bezprzewodowo do odbiornika, który można podłączyć do standardowego gniazda domowego, gdzie jest wyświetlana na czytelnym wyświetlaczu LCD.

W przypadku nagłego spadku poziomu oleju, zostanie on wykryty przez czujnik poziomu oleju, a w odbiorniku włączy się alarm zbiornika oleju, informując o tym właściciela zbiornika.

Watchman Alarm – Korzyści i zalety

  • Wygoda – niewielkie rozmiary umożliwiają łatwy montaż wskaźnika poziomu oleju
  • Duży zasięg czujnika pozwala na umieszczenie odbiornika z wyświetlaczem do 200 metrów od miejsca pomiarów, co umożliwia kontrolę z biura lub domu
  • Bezpieczeństwo – sygnał wysyłany jest co 45 sekund. Kontrola poziomu pomiaru cieczy z domu lub z biura – bieżące monitorowanie poziomu cieczy. W przypadku wykrycia nagłego spadku poziomu, częstotliwość pomiarów wzrasta, a w odbiorniku uruchamia się sygnał dźwiękowy alarmu przekroczonego poziomu oleju
  • Niskie zużycie energii wpływa na długą żywotność urządzenia

Kliknij w przycisk i przejdź do naszego sklepu, aby zobaczyć ten produkt