|||

Czujniki poziomu paliwa i AdBlue

Chcąc zadbać o wygodę obsługi zbiorników paliwowych, warto mieć na uwadze akcesoria umożliwiające nadzór nad olejami napędowymi czy nawozami płynnymi. Należą do nich czujniki poziomu paliwa oraz AdBlue, które pozwalają kontrolować stan zaopatrzenia na substancje eksploatacyjne. Pomagają tym samym w ograniczaniu ryzyka potencjalnych strat zasobów na skutek kradzieży lub nadużyć.

Nasza firma dostarcza wyprodukowane w Polsce urządzenia przeznaczone do nadzoru lokalnego oraz zdalnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Lokalne oraz zdalne czujniki poziomu paliwa i AdBlue

Powszechnym wyborem są moduły przeznaczone do kontroli zawartości zbiorników w miejscu ich instalacji. Czujniki poziomu AdBlue paliwa montowane są do obudów. Dzięki nim operator uzyskuje dane na temat stanu napełnienia lub ewentualnego przepełnienia podczas tankowania kontenerów magazynujących i dystrybuujących. O wszelkich niepożądanych sytuacjach, w tym o wyciekach bądź kradzieży płynów i olejów, informują alarmy wbudowane w elektryczne mierniki.

W podobny sposób działają zdalne czujniki poziomu paliw i płynów AdBlue. Osoba obsługująca korzysta ze sposobności transferu najważniejszych informacji do pamięci urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android. Raporty i analizy są przechowywane również w chmurze, co znacznie zwiększa możliwości zarządzania zbiornikami. Dane dostępne są w każdym miejscu i w dowolnej chwili. Z kolei monitoring GPS pozwala kontrolować zmiany lokalizacji zasobników.

Fachowe doradztwo w wyborze czujników

W asortymencie znajdą Państwo różne modele czujników poziomu paliw AdBlue, które są przeznaczone do pracy w warunkach zewnętrznych, w określonych zakresach temperatur. Mogą też służyć do monitorowania wody pitnej i deszczowej, substancji chemicznych czy też oleju opałowego. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze dopasowanych do indywidualnych wymagań sprzętów przeznaczonych do zarządzania gospodarką paliwową i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług i fachowego doradztwa.

Podobne wpisy