||

System kontroli paliwa w firmie

Stały nadzór nad zawartością zbiorników paliwowych to jeden z elementów zarządzania przechowywanymi i dystrybuowanymi zasobami. Powszechnym rozwiązaniem jest lokalny system monitoringu paliw. Ich kontrola w firmie odbywa się przy pomocy modułów montowanych wewnątrz zasobników. Poszczególne modele pozwalają stworzyć rozbudowaną bazę informacji na temat gromadzonych substancji, co jest niezbędne w codziennej działalności.

W przygotowanym asortymencie znajdą Państwo szereg inteligentnych i nowoczesnych czujników poziomu cieczy, na przykład marki Watchmann. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi modelami wyprodukowanych w Polsce artykułów

Monitoring paliwa – sprawdzone rozwiązania do lokalnej kontroli

Jak działają urządzenia do monitoringu, które tworzą system kontroli paliwa w firmie? Moduły umieszczone w zbiornikach przesyłają dane na temat poziomu znajdujących się w środku substancji, ich ewentualnego nadmiaru lub przecieków. W przypadku zagrożeń, w tym również kradzieży, uruchamiają alarm. Operator może więc błyskawicznie zareagować. Informacje z poszczególnych odczytów transferowane do odbiornika mogą być swobodnie porównywane. To ważne dla skutecznego zarządzania zasobami.

Jeśli chodzi o system kontroli i monitoring paliwa w firmach, wykorzystać można urządzenia nadające się do pracy w różnych zakresach temperatury roboczej. Poszczególne z nich przeznaczone są do łatwego montażu w zbiornikach o zróżnicowanych wysokościach wykonanych z takich materiałów jak tworzywa sztuczne lub stal. Same zaś mierniki mają odbudowy, które zabezpieczają elektronikę przed szkodliwym oddziaływaniem olejów napędowych, chemikaliów i innych cieczy.

Urządzenia do monitoringu paliwa na miarę indywidualnych potrzeb

Jeśli chcą Państwo znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że kontrola paliwa w firmie stanie się wygodna i wydajna, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze urządzeń do systemu monitoringu zasobów zgodnych z potrzebami małego, średniego i dużego przedsiębiorstwa. Już teraz zapraszamy do dołączenia do licznego grona naszych klientów i skorzystania z porad doświadczonych specjalistów.

Możliwości systemu kontroli paliwa

Oferowane urządzenia dają możliwość odczytywania wielu informacji, które są istotne m.in. dla efektywnego zarządzania flotą samochodową. System kontroli paliwa w firmie, w zależności od wybranych rozwiązań, oprócz podstawowych danych dotyczących zużycia materiału pędnego, pozwala też analizować temperaturę cieczy, pracę jednostki napędowej czy prędkość pojazdu. Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym. Ważna dla funkcjonowania przedsiębiorstwa wiedza będzie pod ręką w każdej chwili. To dzięki sposobności jej gromadzenia w pamięci urządzenia mobilnego.

Zalety monitoringu paliwa w firmie

Jakie korzyści niesie monitoring cieczy eksploatacyjnych? Kontrola paliwa w firmie ułatwia przede wszystkim minimalizację jego zużycia. System dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa pozwala tym samym zoptymalizować koszty związane z utrzymaniem floty samochodów, a także realizacją przejazdów. Ułatwia też użytkowanie pojazdów, m.in. poprzez możliwość monitorowania potencjalnych wycieków.

System kontroli paliwa w firmie to również udogodnienie zapobiegające wszelkim usterkom aut i maszyn. Dostęp do informacji dotyczących choćby temperatury cieczy umożliwia podjęcie szybkiej reakcji w momencie pojawienia się problemów. Tym samym osoby odpowiedzialne za zarządzanie flotą pojazdów są w stanie ograniczyć koszty ewentualnych napraw.

Jeśli chcą Państwo wdrożyć odpowiednie rozwiązania do monitorowania obiegu zasobów wykorzystywanych w przedsiębiorstwie, już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Podobne wpisy